Dlaczego nasza strona jest najlepsza?

Najlepsze gry z najlepszymi rozwiązaniami!

Witamy, chcielibyśmy przedstawić Ci, dlaczego warto pobrać u nas grę

Jak wiesz, w tym świecie nie ma nic za darmo, a pełnych wersji gier ze świetnym spakowaniem.

Jak pobrać grę SMSem?

Przedstawimy to na prostym schemacie.

Wystarczy napisać maila na adres [email protected], staramy się być dostępni cały czas, ale na odpowiedź będziesz czekać maksymalnie 12-24h – oczywiście jest to krócej zazwyczaj, ale taki próg czasowy sobie ustaliliśmy. W razie potrzeby głębszej konwersacji, oczywiście podamy kontakt poprzez komunikator GG, ale to w przypadku już ustalenia sprawy na maila.

Po przejściu przez wszystkie etapy, gra bądź instalator zacznie się ściągać.

! Jest też możliwość, że Twój numer może mieć blokadę na SMSy specjalne ! co robić? https://nopayonlyplay.pl/jak-zdjac-blokade-na-sms/ w tym linku jest instrukcja.

Ale uwaga, to nie koniec! Co zyskujesz jeszcze więcej dzięki zakupem kopii gry od nas, poza tym, że otrzymasz samą grę? Oto lista:

 – Stały dostęp do kontaktu poprzez maila, komentarze na stronie i GG po wcześniejszym uzgodnieniu. Nasz Serwis został uruchomiony pod koniec sierpnia 2018 i nigdzie się nie wybieramy i zostajemy na stałe, więc też o dodatkową pomoc w razie czego nie będzie problemu;

 – Dostęp do aktualizacji, oczywiście jeśli takowa wyjdzie i pod warunkiem, że uda się pakowaczowi złamać zabezpieczenia gry. Choć jak cała gra już poszła, to paczka do aktualizacji nie jest dużym problemem;

– Masz pewność, że pobrane od nas gry są wolne od wszelkich problemów i są to pliki najwyższej jakości, bez problemów, zbędnych kluczy, haseł, czy innych rzeczy, które mogą być stosowane w tego typu plikach. Nasze gry są poprzednio testowane, osobiście pakowane bądź sklejane w instalator i wysyłanie na serwer;

Mamy ponad 40,000 pobrań od czasu powstania naszego Serwisu. Tak, w 1 rok i 8 miesięcy z naszego portalu gry zostały pobrane ponad czterdzieści tysięcy razy!

Chcemy podkreślić pewność i gwarancję – musieliśmy nawet prowadzić procedurę usuwania komentarzy starszych niż miesiąc-dwa, ze względu na bardzo duży ruch, a chcemy mieć przejrzyste wpisu, z aktualnymi treściami;

Nie pobierasz kota w worku, ponieważ nasz plik jest pewny. Są też nagrania na YouTube innych użytkowników pokazujących nasz Serwis, że się działa i jest tak jak na screenach we wpisie z grą.

Dlatego nie jest to też fotomontaż;

Dołączysz do grona tysięcy zadowolonych Klientów! Możesz się podzielić opinią u nas pod wpisem z grą, ale jest ona usuwana po pewnym czasie, żeby było więcej nowych. Ale zawsze możesz się podzielić tym ze swoim znajomym, napisać post na FB, miły komentarz dla kogoś, dzięki któremu trafiłeś do nas lub coś innego.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości i teraz chętniej pobierzesz od nas grę.

Zapraszamy i pozdrawiamy,

Ekipa NoPayOnlyPlay.pl!

SKORZYSTAJ Z NASZYCH NAJLEPSZYCH GIER DO POBRANIA!