Euro Truck Simulator 2 Download PC

Najlepsze gry z najlepszymi rozwiązaniami!

Euro Truck Simulator 2 Download Gra 🎮 (Pełna wersja)

Ściągnij już teraz całą grę Euro Truck Simulator 2 Download na swój komputer w pełnej wersji! ✅

Euro Truck Simulator 2 download


Kliknij poniższy przycisk, aby za darmo pobrać program, który pozwoli Ci na ściąganie gry:

Zastosuj się też do poniższej instrukcji, aby wszystko wykonać poprawnie:

WAŻNA INFORMACJA JAK POBRAĆ (Kliknij by rozwinąć)
Klikając w przycisk do pobrania na naszej stronie, poczekaj 2-3 sekundy, aż się załaduje proces pobierania i następnie pobierz ten plik.

Kolejnym krokiem będzie jego otworzenie, jeśli posiadasz program WinRar, znajdź ten plik i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy, następnie kliknij "Wypakuj do X" - i jako X będzie podana nazwa pobranego pliku tj. X Program do Pobierania i Instalacji.zip i analogicznie, X to będzie nazwa gry.Jako przykład, u nas jest to X Program do Pobierania i Instalacji - u Ciebie X to będzie nazwa gry, którą chcesz ściągnąć. Teraz należy otworzyć folder, do którego wypakowałeś plik instalacyjny. Znajdź go i otwórz, klikając dwukrotnie. Nie pozostało Ci nic więcej, niż rozpocząć instalowanie gry! 😎

UWAGA: Jeśli nie masz programu WinRar - nic nie szkodzi. W tym przypadku kliknij w pobrany plik dwukrotnie lewym przyciskiem myszy i otwórz plik instalacyjny. Jedynie ikonka pobranego pliku będzie się trochę różnić.
🎁 Tylko u nas! Gry, które pobieracie są odpowiednio przystosowane do komputerów/laptopów o niskich parametrach - dzięki temu nawet na starszym sprzęcie granie jest w pełni możliwe.

Dodatkowe informacje

Platforma: Windows
Ocena gry: 4.9/5
Rozmiar: 11.83 GB
Język: Polski + 11 języków dodatkowych
Wszystkie nasze gry są odpowiednio sprawdzane specjalnym komputerem o niskich parametrach, aby móc potwierdzić działanie i jej wydajność. Jakość grafiki oraz audio jest niezmieniona! Chodzi tylko i wyłącznie o optymalizację sprzętową oraz niepotrzebnych plików!

Komputer do testów został złożony specjalnie dla naszej strony, abyśmy mogli sprawdzić, czy nasze rozwiązania optymalizacji się sprawdzają. Przy użyciu programu do sprawdzania klatek na sekundę, na średnich ustawieniach graficznych wynik oscylował w granicy 29-35 FPS. Wiadomo, że jeśli komputer będzie miał lepsze parametry, gra będzie dawała jeszcze większą satysfakcję. Do każdej gry dostosowujemy odpowiednie parametry! Mamy nadzieję, że Nasze rozwiązanie przypadnie Ci do gustu i z przyjemnością będziesz mógł cieszyć się grą. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale ekipa doświadczonych informatyków potrafi zrobić to, co trzeba. 😉

Gra przeszła pozytywne powyższe testy na sprzęcie o takich parametrach (specyfikacja komputera z 2009r.)

2 GB Ram

Karta Graficzna posiadająca 514 MB VRAM

Procesor 2Ghz

Windows 7

Najzwyklejszy dysk HDD 500GB

Bardzo dobrze to pokazuje jakość i solidność naszych rozwiązań. 💪 Przekonaj się już teraz, pobierając program na swój komputer lub laptop i przetestuj grę na swoim sprzęcie.


📞 Masz jakieś pytania na temat naszej strony? Napisz na adres email: kontaktEuro Truck Simulator 2nopayonlyplay.pl – odpowiadamy do maksymalnie 48 godzin!

Dodatkowo dla fanów tej gry, postanowiliśmy przygotować recenzję, aby dociekliwi mogli dowiedzieć się więcej na temat samej produkcji. 📋


Euro Truck Simulator 2 Download gry

Euro Truck Simulator 2 Download gry jest dostępny na naszej stronie. Witamy wszystkich bardzo serdecznie ! Jeśli poszukujecie kolejnej recenzji poruszającej temat ciekawych gier komputerowych to dobrze trafiliście. Przedstawiamy Wam propozycję z całkiem znanej serii zaliczanych do gatunku gier symulacyjnych. Zapraszamy na tekst przedstawiający produkcję Euro Truck Simulator 2. Premiera tytułu miała miejsce 19 października 2012 roku jeśli chodzi o wersję na system Microsoft Windows, zaś te na Linuxa i macOS wyszły nieco później.

Producentem jest SCS Software i dzięki niemu mamy możliwość korzystania z gry w trybie jednoosobowym. Gra została zaliczona przez PEGI do kategorii wiekowej 3+ jako gra bardzo bezpieczna dla dzieci, nie występują w niej żadne potencjalnie niebezpieczne elementy mogące wywołać szkodę naszemu dziecku. Produkcja doczekała się naprawdę wielu wersji językowych, należą do nich między innymi polski, niemiecki, angielski, włoski, francuski, hiszpański rosyjski, portugalski i naprawdę jeszcze długo moglibyśmy wymieniać. Jeśli zaś chodzi o wymagania sprzętowe to dzielą się one na minimalne, oraz rekomendowane przez producenta.

Świetne nowe pojazdy w ETS 2

Wyglądają one następująco. Możemy korzystać z gry za pomocą takich kontrolerów jak klawiatura, mysz, dżojstik, oraz kierownica. Kiedy po raz pierwszy zwróciłem uwagę na Euro Truck Simulator 2, przyznam, że nie dowierzałem w atrakcyjność tej produkcji. Obudziłem się pewnego ranka z Euro Truck Simulator 2 Download i przekonałem się, że społeczność graczy szaleje z powodu symulacji jazdy ciężarówką, i było to dla mnie na tyle niezwykłe, że podejrzewałem ich o ironiczne podejście do tematu. Kiedy grałem w tę grę po raz pierwszy, zaśmiałem się. Byłem tutaj, jadąc ciężarówką z Londynu do Sheffield z przyczepą pełną lodów i to było przezabawne. Na swój własny indywidualny sposób troszkę kpiłem sobie z samego siebie i idei symulatorów, jadąc autostradą, nie mogąc zdławić ogólnego rozbawienia. Tydzień później mam pożyczki do spłaty, ciężarówki do pomalowania będę w poważnych tarapatach, jeśli nie dowiozę groszku do Calais na czas. Nie ma już ironii. Euro Truck Simulator 2 jest zbyt poważną produkcją na takie podejście.

W Euro Truck Simulator 2 Download PC chodzi o spełnienie marzenia, jakim jest prowadzenie i posiadanie profesjonalnej ciężarówki. Gra mówi Ci nawet, gdy zaczynasz, że to twoja wymarzona praca i mają w tym sporo racji. Uzbrojeni w niewiele więcej niż entuzjazm gracze rozpoczynają swoją przygodę z pokorą - od zrujnowanego, małego garażu w wybranym przez siebie rodzinnym mieście oraz firmy, która nie ma własnych ciężarówek. Tytuł ten to już druga część symulacji prowadzenia tirów, przewożenia z miejsca na miejsce różnych ładunków w bardzo ciekawy sposób. Gra pozwala na sporą możliwość eksploracji oraz posiada otwarty świat. System prowadzenia kariery również jest rozbudowany w tej grze, podnoszenie swojego poziomu jest ważne tak jak i ulepszone swojej ciężarówki.. Wybierz tylko sprawdzony Euro Truck Simulator 2 Download i korzystaj tyle ile chcesz.

Euro Truck Simulator 2 pobierz

Euro Truck Simulator 2 Pobierz Pełną wersję

Produkcja Euro Truck Simulator 2 Pobierz posiada sporą ilość usprawnień względem poprzedniej części, znajdziemy tutaj zdecydowanie większą realność i wczucie się w rolę prawdziwego kierowcy, zwłaszcza jeśli użyjemy specjalnych dodatków w postaci kierownicy, pedałów czy skrzyni biegów urealniające rozgrywkę. Gra ta jest dostosowana do odbiorców pochodzących z europy, dlatego jest bardziej dopracowana pod tym kątem niż inne tytuły z tej kategorii. Oferując ogromną mapę obejmującą całą Europę wzdłuż i wszerz, jest mnóstwo czasu do spędzenia na otwartej drodze i wielkie odległości do pokonania.

Chociaż nie będziesz podejmować podróży w czasie rzeczywistym, przyzwoicie płatna praca to nadal niezła inwestycja. Choć jest to pozornie przyziemne doświadczenie (mogłoby się wydawać) jest to czas, który bardzo nas zmęczyć fizycznie i psychicznie po wielu godzinach prób wykonywania misji i zarabiania gotówki, dlatego pamiętajmy o regularnych przerwach na wzmocnienie.

Dostępnych jest wiele elementów sterujących i ustawień, które zapewniają znaczną elastyczność w zakresie komfortu osobistego. Możesz wybrać, jak skomplikowane będą Twoje elementy sterujące, z automatycznymi ustawieniami dla tych, którzy wolą takie rozwiązanie i bardziej zaangażowanymi, dla tych, którzy chcą iść na całość i stawić czoła wyzwaniom. Powszechna dostępność jest w rzeczywistości jednym z najsilniejszych argumentów przemawiających za produkcją. Solidny samouczek w Euro Truck Simulator 2 Pobierz PC poprowadzi nowicjuszy, a niezbędny GPS jest łatwy do zrozumienia, podobnie jak przejrzysta i prosta mapa tras. Ogółem interfejs jest dobrze spersonalizowany i stworzony tak, aby użytkownik mógł się w nim łatwo odnaleźć. Jest przyjemny dla oka.

Moja pierwsza praca była absolutną katastrofą, ponieważ kilka razy utknąłem z przyczepą na trudnym terenie, raz udało mi się przewrócić pojazd przez co musiałem wezwać ratunek. Jednak po moich zawstydzających pierwszych przygodach w trasie szybko zrozumiałem, że wszystko jest w porządku i wkrótce byłem na tyle odważny, by wędrować po całych krajach w pogoni za towarami i fortuną.

Modele tirów wyglądają jak prawdziwe

Euro Truck Simulator 2 pelna wersja

Euro Truck Simulator 2 Download całej gry

Gracz w ETS 2 Download zaczyna od podjęcia pracy dla innych firm, zarabiania pieniędzy z bezproblemową eskortą z jednego miasta do drugiego, mając na celu zarobienie wystarczającej ilości gotówki i następnie zakup ciężarówki. Posiadana na własność ciężarówka oznacza większą swobodę i lepiej płatne prace, które z kolei wymagają większej odpowiedzialności. Pracując bezpośrednio dla firmy gracza, ładunek czeka w wybranej stoczni i musi zostać zaczepiony do ciężarówki, zanim będzie można go zabrać do ostatecznego miejsca przeznaczenia. Następnym krokiem jest rozpoczęcie modernizacji garażu, zatrudnienie innych kierowców, aby zwiększyć dochody, i ostatecznie zbudowanie imperium transportowego, które obejmie całą Europę.Im głębiej wchodzisz w produkcję tym więcej jest do zrobienia. Chcesz szybko się rozwijać? Możesz zaciągnąć pożyczki do spłaty.

Chcesz wyspecjalizowanych kierowców? Każdy z nich awansuje w ten sam sposób, co Ty, i możesz dyktować, jak oni mają to robić. Oczywiście trzeba też liczyć się z wydatkami w grze ETS 2 Pobierz PC, czy to zwrotami do banku, czy zużyciem paliwa przez pracowników poszukujących pracy. Jest wiele problemów do pokonania, ale interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a informacje są stale dostarczane, a to bardzo nam pomaga. Nie ma więc problemów nie do pokonania.

Euro Truck Simulator 2 Pełna wersjato coś więcej niż zwykła gra o prowadzeniu samochodu, ale oferuje również elementy typowe dla gier RPG, dzięki którym wszystko jest interesujące.Dzięki zadaniom wykonywanym w poprawny sposób i na czas, zyskujemy doświadczenie, które prowadzi do punktów umiejętności. Punkty umiejętności można wydawać na podnoszenie biegłości w określonych rodzajach zawodów, odblokowywanie nowych rodzajów ładunków, a nawet inwestowanie w oszczędność paliwa. Poprawa osobistych umiejętności i budowanie biznesu od jednego samotnego kierowcy do całej floty jest tak samo ważne, jak podróżowanie z punktu A do punktu B i pozwala zachować fascynującą kontrolę nad doświadczeniem.

To powiedziawszy, prowadzenie ciężarówek w jak najbardziej realistyczny sposób to chleb powszedni każdego symulatora ciężarówek, a Euro Truck dzięki temu zyskał rzeszę fanów. Dowiedz się Jak pobrać Euro Truck Simulator 2 na PC tylko z naszej strony, ponieważ nasze metody są sprawdzone i potwierdzone wieloma pozytywnymi opiniami w takich serwisach jak https://pl.trustpilot.com/ - przekonaj się samemu.

Euro Truck Simulator 2 download pc

Opinia o grze Euro Truck Simulator 2

Program Euro Truck Simulator 2 Pobierz w Pełnej wersji może być używany na wiele sposobów. Do szybkiego zdobycia gry przede wszystkim.  W grze trafimy do wielu znanych miast, również tych znajdujących się w Polsce. Sama rozgrywka w głównej mierze będzie polegać na wspomnianym wcześniej transporcie różnych towarów z punktu A do punktu B, ważne jest aby wykonać to w jak najkrótszym czasie i aby nasza ciężarówka dotarła sprawna, z jak najmniejszymi uszkodzeniami. Oczekuje się, że wiele doświadczeń Euro Truck jest zakorzenionych w rutynie, ale samozadowolenie okazuje się dość nikczemnym wrogiem. Sygnalizacja świetlna, fotoradary i nieustanna potrzeba patrzenia na drogę zawsze mogą potknąć się o zbyt pewnego siebie gracza, a jakkolwiek relaksujące mogą być długie przejażdżki po kraju, presja unikania błędów jest obecna przez cały czas. Bardzo łatwo jest zacząć być zbyt mało ostrożnym, pędząc autostradą bez względu na innych kierowców i ścisłe ograniczenia prędkości.

Euro Truck Simulator 2 pobierz pc

Euro Truck Simulator 2 Ściągnij teraz Pełną wersję

Każdy błąd przekłada się na karę finansową, uszkodzony ładunek zmniejsza wysokość wypłaty, a szkody poniesione przez posiadaną ciężarówkę trzeba będzie pokryć z własnej kieszeni.Kiedy pojawia się błąd, prawie zawsze jest to wina gracza, ale są takie momenty, w których kontrolowani przez komputer użytkownicy dróg komplikują problem. Pozornie zaprogramowane tylko do jazdy do przodu, inne pojazdy mają paskudny zwyczaj nie robienia nic, aby uniknąć ich udziału w kolizji, a jeśli kiedykolwiek będziesz próbował wyjechać z trudnego miejsca, nie uzyskasz pomocy od innych samochodów, które chcą zamknąć każdą wolną lukę na drodze bez względu na wszystko.

Jeśli przypadkowo zdarzy Ci się uderzyć w inny samochód, kierowcy mają paskudny zwyczaj odmawiania dalszej jazdy, co czasami powoduje, że zostaniesz obciążony grzywną powstałej drugiej kolizji. W dzisiejszym artykule to już wszystko, niech nieomówione przez nas kwestie będą dla Was ciekawym zaskoczeniem podczas własnego korzystania z produkcji, jeśli dojdziecie do wniosku, że trafia ona w Wasz gust. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Cała gra Euro Truck Simulator 2 Download PC jest o wiele lepsza niż darmowe demo dostępne w internecie. Postaw tylko na sprawdzoną wersję gry, wybierając ją z naszej strony. W tym momencie przeglądasz wpis dotyczący gry Euro Truck Simulator 2. Nasz upload gry wyróżnia się na tle innych uploadów, gdyż gra została zoptymalizowana do starszych komputerów, zostały w paczce dodane 65 DLC: Bardzo duża lista. Dodatkowo gra została poprawnie scrackowana i po zalogowaniu się na konto Steam, można swobodnie grać w Euro Truck Simulator 2 Online. Grę ściągniętą przez Instalator należy wypakować WinRarem (można go pobrać z internetu) i należy przejść do folderu, który jest nazwany ,,Euro Truck Simulator 2 Pełna Wersja i Dodatki'', następnie włączamy instalator nazwany ,,Instalacja-Euro-Truck-Simulator-2.exe" i przechodzimy przez instalator.

Zalecane jest zainstalowanie gry na dysku, w którym mamy więcej wolnej przestrzeni. Po instalacji będzie można wybrać, czy ma się utworzyć skrót na pulpicie i po wybraniu opcji należy zamknąć instalator. Jeśli jesteś zainteresowany dodatkami, które przygotowaliśmy, należy udać się do folderu ,,Dodatki" i wybrać interesujące Ciebie opcje. Instalacja DLC odbywa się tak samo jak w przypadku instalacji samej gry. Pamiętaj, aby podać ścieżkę w instalatorze, gdzie znajduje się zainstalowana gra - wtedy dodatki poprawnie się zainstalują. Jeśli przeszedłeś wszystkie kroki poprawnie, możesz śmiało rozpocząć grę! :) Sprawdź Skąd pobrać Euro Truck Simulator 2 w Pełnej wersji tylko na naszej stronie.

Zespół NoPayOnlyPlay.pl

Komentarze (15)

Avatar
Andrzej1
Wszystko działa, Euro Truck Simulator 2 chodzi bez żadnych zastrzeżeń więc każdemu śmiało polecam dociągnąć instalację do końca by potem cieszyć się w pełni rozgrywką 🙂
Odpowiedz
Avatar
MichLex
zajebiste to ;d nie spodziewałem się a jednak potrafi zadziałać jak należy!
Odpowiedz
Avatar
Broound
U mnie poszło szybko całkiem nie to co na innej stronie co też ma Euro Truck Simulator 2 i idzie to godzinami, a i tak to nei działa xD szaleniec to robił, gra z tego serwisu działa więc pobierajcie tylko stąd jak chcecie bardzo zagrać w Euro Truck Simulator 2 😛
Odpowiedz
Avatar
VortePL
Gdybym wiedział o tej stronie wcześniej... nie marnowałbym swojego czasu na innych. Tutaj już na wejściu poczułem, że to jest to 😉 I się nie zawiodłem! Pobrało i zainstalowało wręcz ekspresowo, co bardzo mnie zaskoczyło bo nie mam za szybkiego internetu. Czuć stąd jakość na kilometr 😃
Odpowiedz
Avatar
Anonim
fajne bo proste w użyciu to ja rozumiem thx
Odpowiedz
Avatar
karmazynowy_gracz
Potrzebowałem czegoś na szybko, ale wszędzie mi nie pasowały te strony 😃 na każdej przeładowane wszystko i nic nie można się dowiedzieć sensownego xd przynajmniej tu zadbane, od razu co i jak, można bez problemu potem grać
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Ogółem działa. Nie wiem co więcej opisać dla mnie wystarczające.
Odpowiedz
Avatar
Kolejorz
W końcu mam zajęcie! 🙂 Nie będę się nudził przynajmniej gdy komp będzie wolny do grania XD
Odpowiedz
Avatar
Pr0$naPC
Zajebista opcja to dodawanie modów itd co można wybrać w trakcie, dostosowanie pod siebie eleganckie więc dla mnie wybór jest tylko i wyłącznie jeden!!! 😉
Odpowiedz
Avatar
Tookoloshee
nawet ślepy by sobie poradził z tym 😃 dawno nie widziałem lepiej zrobionej aplikacji do pobierania gier, duży + za wykonanie
Odpowiedz
Avatar
nvmxx
przetestowałem Euro Truck Simulator 2 i mogę śmiało stwierdzić że to działa
Odpowiedz
Avatar
Pinko
Mocna strona. Mocna gra. Szybkie pobieranie i instalacja. Czego chcieć więcej?
Odpowiedz
Avatar
Shipwerk1983
już mam u siebie i mogę tylko polecić każdemu by pobrał bo się nie rozczaruje. 🙂
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Może być. Skoro działa to inne gry sobie może jeszcze sprawdze, czemu by nie 😛
Odpowiedz
Avatar
PlanB
Nie ukrywam trochę mnie to zaskoczyło xD Pozytywnie oczywiście. Pobierajcie i grajcie, bo warto!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji

SKORZYSTAJ Z NASZYCH NAJLEPSZYCH GIER DO POBRANIA!