Download Forza Horizon 4 🥇 Pełna wersja na PC Ultimate DLC

Najlepsze gry z najlepszymi rozwiązaniami!

Download Forza Horizon 4 🥇 Pełna wersja na PC Ultimate DLC

forza horizon 4 pobierz za darmo na pc

Ściągnij już teraz całą grę Forza Horizon 4 na swój komputer w pełnej wersji! ✅

Kliknij poniższy przycisk, aby za darmo pobrać program, który pozwoli Ci na ściąganie gry:

Pobierz Grę!

Zastosuj się też do poniższej instrukcji, aby wszystko wykonać poprawnie:

WAŻNA INFORMACJA JAK POBRAĆ (Kliknij by rozwinąć)
Klikając w przycisk do pobrania na naszej stronie, poczekaj 1-2 sekundy, aż się załaduje strona z pobieraniem i wciśnij ten zielony przycisk, zaznaczony na zdjęciu poniżej:Następnie pobierz ten plik. Kolejnym krokiem będzie jego otworzenie, jeśli posiadasz program WinRar, znajdź ten plik i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy, następnie Wypakuj do X – i jako X będzie podana nazwa gry. (UWAGA: Jeśli nie masz programu WinRar – nic nie szkodzi. W tym przypadku kliknij w ten plik dwukrotnie lewym przyciskiem myszy i otwórz plik instalacyjny. Jedynie ikonka pliku będzie się trochę różnić) Jako przykład, u nas jest to Wybrana przez Ciebie gra:
Teraz należy otworzyć folder, do którego wypakowałeś plik instalacyjny. Znajdź go i otwórz, klikając dwukrotnie. Nie pozostało Ci nic więcej, niż rozpocząć instalowanie gry! 🙂

🎁 Tylko u nas! Gry, które pobieracie są odpowiednio przystosowane do komputerów/laptopów o niskich parametrach – dzięki temu nawet na starszym sprzęcie granie jest w pełni możliwe.


Wszystkie nasze gry są odpowiednio sprawdzane specjalnym komputerem o niskich parametrach, aby móc potwierdzić działanie i jej wydajność. Jakość grafiki oraz audio jest niezmieniona! Chodzi tylko i wyłącznie o optymalizację sprzętową oraz niepotrzebnych plików!

Komputer do testów został złożony specjalnie dla naszej strony, abyśmy mogli sprawdzić, czy nasze rozwiązania optymalizacji się sprawdzają. Przy użyciu programu do sprawdzania klatek na sekundę, na średnich ustawieniach graficznych wynik oscylował w granicy 29-35 FPS. Wiadomo, że jeśli komputer będzie miał lepsze parametry, gra będzie dawała jeszcze większą satysfakcję. Do każdej gry dostosowujemy odpowiednie parametry! Mamy nadzieję, że Nasze rozwiązanie przypadnie Ci do gustu i z przyjemnością będziesz mógł cieszyć się grą. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale ekipa doświadczonych informatyków potrafi zrobić to, co trzeba. 😉

Gra przeszła pozytywne testy na sprzęcie o takich parametrach (specyfikacja komputera z 2009r.)

4 GB Ram

Karta Graficzna posiadająca 1024 MB VRAM

Procesor 2.0Ghz

Windows 7

Najzwyklejszy dysk HDD 500GB

Bardzo dobrze to pokazuje jakość i solidność naszych rozwiązań. 💪 Przekonaj się już teraz, pobierając program na swój komputer lub laptop i przetestuj grę na swoim sprzęcie.

Pobierz Grę!


📞 Masz jakieś pytania na temat naszej strony? Napisz na adres email: [email protected] – odpowiadamy do maksymalnie 48 godzin!

Dodatkowo dla fanów tej gry, postanowiliśmy przygotować recenzję, aby dociekliwi mogli dowiedzieć się więcej na temat samej produkcji. 📋


Recenzja gry Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 Pełna wersja gry jest dostępna na naszej stronie. Produkcja w podobnym stylu jak poprzednie wydania całej serii, otrzymujemy do pełnej dyspozycji świat, w którym możemy się przemierzać w dowolny sposób dowolnymi pojazdami w sposób taki jaki tylko chcemy. Szalony drift lub najzwyklejsze, choć emocjonujące wyścigi świetnie współgrają z tym jak został zaprojektowany ten tytuł. Będziemy mieli okazję poruszać się po amerykańskim stanie Kolorado, który mogliśmy odnaleźć w pierwszej części – dokładniej mówiąc będzie to wybrzeże Morza Śródziemnego, a przy okazji będziemy mogli się poruszać po upalnej Australii, którą też już mieliśmy okazję widzieć w poprzedniej odsłonie cyklu.

Witajcie ! Mamy dla Was kolejną ciekawą propozycję wspaniałej gry komputerowej o nazwie Forza Horizon 4, stworzona przez Playground Games, a wydana przez Microsoft Studios. Jej premiera miała miejsce 2października 2018roku i była dość głośnym wydarzeniem z racji dużego zainteresowania wśród użytkowników, recenzentów, a nawet niektórych mediów. Produkcja należy do gatunku komputerowych gier wyścigowych znajdujących się w modelu otwartego świata. Oprócz wersji na komputery osobiste istnieje również wersja na Xbox One. Forza Horizon 4 otrzymała bardzo wysokie wyniki od znanych krytyków, między innymi zagościła na amerykańskiej stronie Metacritic i otrzymała 92/100 punktów w wersji na Xbox One, oraz 88/100 punktów w wersji na komputery osobiste. Są to naprawdę wysokie wyniki świadczące o dopracowaniu produkcji i dostarczaniu realistycznych wrażeń użytkownikom. Rzućmy jeszcze okiem na ważną kwestię dotyczącą wymagań technicznych, bo jeśli ich nie spełnimy, nie będziemy w stanie czerpać przyjemności z produkcji, gdyż zwyczajnie jej nie uruchomimy. Standardowo dzielą się one na minimalne i rekomendowane przez producenta. Zacznijmy od tych pierwszych, które wyglądają następująco : System operacyjny: Windows 10 w wersji 15063.0 lub nowszej ; Procesor: Intel i3-4170 3.7Ghz lub Intel i5 750 2.67Ghz, Karta graficzna: NVidia 650TI lub NVidia GT 740 lub AMD R7 250x, Pamięć RAM: 8 GB, DirectX: Interfejs API programu DirectX 12. Wybierz tylko sprawdzony Forza Horizon 4 Download i korzystaj tyle ile chcesz.

Forza Horizon 4 Pobierz Pełną wersję już teraz

Spełnienie tego progu nie oznacza jeszcze możliwości wykorzystania 100% potencjału produkcji. W tym celu należy spełnić wymagania rekomendowane : System operacyjny: Windows 10 w wersji 15063.0 lub nowszej, Procesor: Intel i7-3820 3.6Ghz, Karta graficzna: NVidia GTX 970 lub NVidia GTX 1060 3GB lub AMD R9 290x lub AMD RX 470, Pamięć RAM: 12 GB, DirectX: Interfejs API programu DirectX 12. Forza Horizon 4 zachowuje prawie wszystko, co spotkaliśmy w Forza Horizon 3 przez co ta została uznana najlepszą produkcją wyścigową w swojej klasie i sprawia, że jest to gra, z której nie masz ochoty przestać korzystać. Oszałamiająca wprost jakość wizualna i dźwięk, ogromna liczba samochodów oraz rozbudowany i całkowicie konfigurowalny tryb kariery, który stał się znakiem rozpoznawczym serii Horizon, jest obecny także tu. Nowością jest to, o ile skuteczniej Forza Horizon 4 zachęca nas do powrotu dzięki zmieniającym się sezonom, regularnie odświeżanym wyzwaniom i ciągłemu napływowi nagród. Każdego tygodnia w czasie rzeczywistym sezon w grze będzie się zmieniać i przynosić światu zupełnie nowy wygląd, a także szereg wyzwań związanych z innymi porami roku.

Na następną edycję wyścigowego Festiwalu Horizon na cel została obrana Wielka Brytania. W tej części będziemy mieli szansę wcielić się w wykreowaną przez nas postać, kierowcę wyścigowego. Tytuł ten oferuje nam zostanie gwiazdą zawodów, dlatego warto się postarać i zająć podium. Odnośnie tego co jest dodane do gry to bardzo pojemny garaż.

Forza Horizon 4 Download całej gry

Każdego dnia do ukończenia jest coraz więcej nowych wyzwań , a co godzinę odbywa się wydarzenie online na żywo, w którym można wziąć udział razem z 11 innymi kierowcami, z którymikonkurujemy w walce, aby osiągnąć obrany przez nas cel. Wszystko to stanowi uzupełnienie tego, co zasadniczo jest tradycyjnym doświadczeniem serii Horizon: dziesiątki, setki i tysiące wyścigów i aktywności w wielu dyscyplinach. Wyścigi, rajdy, drift, drag, edycja własnych wydarzeń w Horizon Blueprint. Przy tak wielu samochodach, tak dużej ilości dostosowań i niekończącym się strumieniu rzeczy do zrobienia, wydaje się, że Forza Horizon 4 chce udowodnić, że jest tu po to, żeby udowodnić nam iż pojęcie mile spędzonego czasu nie koliduje z dużą ilością czasu. To się absolutnie nie nudzi. Wręcz przeciwnie, co raz bardziej nakręca do odkrywania i modyfikowania. Jest to w dużej mierze możliwe dzięki nowej, domyślnej naturze Horizon 4 jako wyścigówki online. Nadal ścigamy się ze sztuczną inteligencją – chyba, że zdecydujesz się ścigać z przyjaciółmi lub przeciwko nim. Jednak sam będziesz dzielić otwarty świat z resztą użytkowników, robiąc wszystko po swojemu.

Pobierz Grę!

Znajdziemy tutaj między innymi ponad 450 pojazdów od ponad stu producentów. Możemy je dowolnie modyfikować, kolekcjonować, bądź ulepszać, aby owe pojazdy były na jak najlepszej pozycji podczas wyścigów. Dowiedz się Jak pobrać Forza Horizon 4 na PC tylko z naszej strony, ponieważ nasze metody są sprawdzone i potwierdzone wieloma pozytywnymi opiniami w takich serwisach jak https://pl.trustpilot.com/ – przekonaj się samemu.

Opinia o grze Forza Horizon 4

Program Forza Horizon 4 Pobierz może być używany na wiele sposobów. Do szybkiego zdobycia gry przede wszystkim. Prezentowany tytuł posiada cztery pory roku zmieniające się w trakcie trwania całej gry, a pojazdy reagują na aktualną pogodę jaka jest w trakcie wyścigu. Jeśli nawierzchnia będzie ślizga od deszczu, nasz samochód będzie się poruszać trochę inaczej i warto mieć to na uwadze. Oczywiście dla osób zainteresowanych superautami znajdą się bardzo egzotyczne pozycje, takie jak McLaren Senna, oraz inne samochody będące już kultowymi klasykami pojazdów czterokołowych, do tego znajdą się też również pojazdy terenowe.

Możesz grać całkowicie w trybie offline, jeśli chcesz, a zmiana trybu z jakiegokolwiek powodu również nie stanowi problemu, ponieważ jest to wystarczająco sprytnie zrobione, aby płynnie przechodzić między stanem offline i online w tle, gdy kontynuujesz grę. Zdarzyło mi się to kilka razy i nie było żadnej utraty postępu. Jako osoba raczej nie przepadająca za utrzymywaniem kontaku ze społecznościami w różnego rodzaju produkcjach, szczerze mówiąc, nie znalazłem dobrego powodu, aby usuwać się ze środowiska online. Podczas cztero- do pięciogodzinnej fazy wprowadzającej można rzucić okiem na wszystkie cztery sezony, ale po zakończeniu pierwszego prologu, sezony będą się zmieniać co tydzień, niezależnie czy gramy online czy też nie. Przez większość tego wprowadzenia trwała jesień i chyba zostanie to moim ulubionym sezonem. Po prostu wydaje się, że jest tak wiele szczegółów o które doskonale zadbano, od spektrum kolorów na drzewach, gdy ich liście obumierają w różnym tempie, po występujące kałuże przydrożne, które wydają się pasować do danego otoczenia i aktualnej sytuacji pogodowej.

Forza Horizon 4 Ściągnij teraz Pełną wersję

Cała gra Forza Horizon 4 jest o wiele lepsza niż darmowe demo dostępne w internecie. Postaw tylko na sprawdzoną wersję gry, wybierając ją z naszej strony. W tym momencie przeglądasz wpis dotyczący gry Forza Horizon 4 Ultimate Edition. Nasz upload gry wyróżnia się na tle innych uploadów, gdyż gra została zoptymalizowana do starszych komputerów, zostały w paczce dodane różne DLC: LEGO Speed Champions, Fortune Island, Exspansion Bundle i inne. Dodatkowo gra została poprawnie scrackowana i po zalogowaniu się na konto Microsoft, można swobodnie grać w Forza Horizon 4 Online z innymi graczami. Grę ściągniętą przez Instalator należy wypakować WinRarem (można go pobrać z internetu) i należy przejść do folderu, który jest nazwany ,,Forza Horizon 4 Pełna Wersja i Dodatki”, następnie włączamy instalator nazwany ,,Instalacja-Forza-Horizon-4.exe” i przechodzimy przez instalator. Zalecane jest zainstalowanie gry na dysku, w którym mamy więcej wolnej przestrzeni. Po instalacji będzie można wybrać, czy ma się utworzyć skrót na pulpicie i po wybraniu opcji należy zamknąć instalator. Jeśli jesteś zainteresowany dodatkami, które przygotowaliśmy, należy udać się do folderu ,,Dodatki” i wybrać interesujące Ciebie opcje. Instalacja DLC odbywa się tak samo jak w przypadku instalacji samej gry. Pamiętaj, aby podać ścieżkę w instalatorze, gdzie znajduje się zainstalowana gra – wtedy dodatki poprawnie się zainstalują. Jeśli przeszedłeś wszystkie kroki poprawnie, możesz śmiało rozpocząć grę! 🙂 Sprawdź Skąd pobrać Forza Horizon 4 w Pełnej wersji tylko na naszej stronie.

Pobierz Grę!

Jak pobrać Forza Horizon 4 na PC

Zespół NoPayOnlyPlay.pl