Dlaczego nasza strona jest najlepsza?

Najlepsze gry z najlepszymi rozwiązaniami!

Jak zdjąć blokadę na SMS? - PORADNIK

Jakiś czas temu  operatorzy sieci komórkowych założyli blokady oraz limity, które wynoszą  maksymalnie 35 zł miesiąc i jest też jeden założony odgórnie limit, który powoli wdrażany u wszystkich operatorów – polega on na tym, że nie wyślesz SMSa Premium o żadnym koszcie, czy to jest wróżka, czy loteria radia FM, nic. Od grudniu 2018 roku wszyscy operatorzy posiadają lub za niedługo będą mieli limity i nawet gdyby, to dużo nie stracicie jakby to było oszustwo, ale i tak nie jest. Ponad 40.000 pobrań mówi samo za siebie, komentarze, popularność.

  operator

Kod USSD do wyłączenia jest następujący – *111*17*1# – podajemy go w panelu wybierania cyfr w telefonie, jako numer telefonu.

    operator

Podobnie jak w Plusie, wysyłamy SMSa, ale na inny numer i trochę innej treści. Numer to 80450, a treść SMSa to ,,LIMM100 ON-“.

  operator

Należy wysłać SMS na bezpłatny numer 2601 o treści ,,BLOKADA 100“, więc jeśli chcecie tylko pobrać grę z naszego Serwisu, wystarczy wysłać SMS ,,BLOKADA 100” na numer 2601.

operator

Pobieramy aplikacje Mój Orange ze Sklepu Play na Androida lub na iOS z iTunes, klikamy trzy kreski u góry po lewo na ekranie, następnie Usługi, klikamy pomarańczowym przyciskiem ,,Moje aktywne usługi“, będzie ,,Blokada wysyłania SMSów Specjalnych“, więc klikamy w nią i przechodzimy przez procedurę odblokowania. Powinno to nie stanowić problemu.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na maila [email protected] Na odpowiedź będziesz czekać maksymalnie 12-24h – oczywiście jest to krócej zazwyczaj, ale taki próg czasowy sobie ustaliliśmy. Więcej jak wykorzystać i poprawnie wykorzystać zdjętą blokadę. No i oczywiście cena, bez ukrytych kosztów.

Ekipa NoPayOnlyPlay.pl!

SKORZYSTAJ Z NASZYCH NAJLEPSZYCH GIER DO POBRANIA!